photo-alcoy.jpg

4-sis partnerių susitikimas Alkojuje.

Ketvirtasis ERASMUS+ projekto TEXMODA partnerių susitikimas vyko 2019 m. balandžio 12 d. Valensijos technikos universitete Alkojuje, Ispanijoje.

Šio susitikimo metu buvo peržiūrėta ir aptarta MOOC kurso "Pažangios technologijos tekstilės ir mados pramonei" mokymo medžiaga, taip pat aptartos būsimos šio projekto rezultatų viešinimui skirtos konferencijos, kurios bus organizuojamos partnerių šalyse. 

dsc_6570_47226659171_o.jpg

Kursų vadovų mokymai Alkojuje, Ispanijoje

TEXMODA kursų vadovų mokymai vyko nuo 2019 vasario 25-os iki kovo 1-os d. Alkojuje, juos organizavo Valensijos technikos universitetas (UPV).

Iš kiekvienos partnerių šalies buvo atrinkti 15 atstovų, kurie dalyvavo mokymuose.

Šie žmonės bus atsakingi už MOOC kurso pristatymą tikslinėms vartotojų grupėms. Vadovų mokymai buvo orientuoti į MOOC mokymų metodiką bei techninius ir organizacinius aspektus. Šie kursai suteikė reikalingų kompetencijų vadovams, kurie pristatys laisvos prieigos masinius MOOC mokymus su visais būtinais rezultatais - žiniomis, įgūdžiais ir kompetencijomis.

Continue reading

20181023_133723.jpg

3-čias partnerių susitikimas Koviljane

Trečiasis ERASMUS+ studijų projekto TEXMODA partnerių susitikimas vyko Beiros regioniniame universitete Koviljane, Portugalijoje.

Susitikimo metu buvo pristatytas mokymo kurso PAŽANGIOS TECHNOLOGIJOS TEKSTILĖS IR MADOS PRAMONEI turinys.

texmoda_PM2_kaunas.jpg

Antrasis partnerių susitikimas Kaune

Antrasis TEXMODA projekto (Pažangios technologijos tekstilės ir mados pramonei) partnerių susitikimas vyko 2018 metais balandžio 11 dieną Kaune, Lietuvoje, Kauno technologijos universitete (KTU). 

Susitikimo metu buvo pristatytas ir aptartas kompetencijų aprašas, taip pat partneriai išdiskutavo ir priėmė nutarimą dėl mokymų turinio ir mokymų medžiagos.

  • 1
  • 2