PAŽANGIOS TECHNOLOGIJOS TEKSTILĖS IR APRANGOS PRAMONEI turinys

IO2.jpg

NAUJOS TEKSTILINĖS STRUKTŪROS IR TECHNOLOGIJOS - šis modulis sudarytas iš savaitės trukmės mokymo kurso apie inovatyvius ir pagerintų savybių pluoštus, naudojamus tekstilės ir mados pramonėje. Taip pat bus apžvelgtos megztos ir austos struktūros, jų gamybos technologijos.

NANOMEDŽIAGOS - šis modulis yra savaitės trukmės kursas, apžvelgiantis šiuolaikinių nanotechnologijų svarbą ir jų taikymą įvairiose srityse. Bus pasiūlyta keletas atvejo analizės variantų.

ELEKTRONIKA TEKSTILĖJE - šis dviejų savaičių trukmės kursas prasidės nuo pagrindinių sąvokų paaiškinimo ir apims visus pagrindinius elektronikos, naudojamos tekstilėje, sistemų komponentus. Bus pateikta keletas patikimumo ir atsparumo skalbimui tyrimo standartų.

SKAITMENINĖS PROJEKTAVIMAS - šis dviejų savaičių kursas apima išsamią tyrimo ir tendencijų analizę, skirtą kolekcijos kūrimui. Mini kolekcijų kūrimas bus imituojamas naudojant CAD.

TVARUS PROJEKTAVIMAS IR GAMYBA - šis modulis apima vienos savaitės trukmės kursą, kuriame išsamiai paaiškinamos pagrindinės tvarumo, aplinkosaugos vadybos sistemų ir jų teisinės struktūros koncepcijos. Taip pat aptariami kai kurie finansiniai ir socialiniai aspektai.

LOGISTIKA IR PASKIRSTYMAS - šis vienos savaitės kursas apima pagrindines logistikos, tiekimo grandinės, atsargų ir visų su jomis susijusių teisinių ir reguliavimo aspektų pagrindines sąvokas. Taip pat pateikiama nuodugni logistinių ir inovatyvaus paskirstymo metodų pasaulinė analizė.